ІV етап ІОІТ-2017
Інформаційні системи та БД

Прочитати більше

Інформація про етап

Офіційний лист про проведення IV етапуРеєстраційна анкета

ІV (фінальний) етап ІОІТ-2017 для обох номінацій проводитиметься з 7 по 10 березня 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району міста Києва.

Учасникам, допущеним до змагання, необхідно підтвердити свою участь (або відмовитися від неї) до 4 лютого 2018 року у відповідь на листа оргкомітету електронною поштою. Також учасникам, які погодилися на участь, слід заповнити реєстраційну анкету до 26 лютого 2018 року включно (посилання вище).

Заїзд і реєстрація учасників фіналу Інтернет-олімпіади – 7 березня з 9:00 до 11:00 за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр. Проїзд від залізничного вокзалу міста Києва тролейбусним маршрутом № 33, маршрутними таксі № 558 або № 181; від станції метро «Нивки» – автобусним маршрутом № 32, до зупинки «вул. Мостицька».

Під час реєстрації учасники повинні:

  • пред'явити посвідчення особи (паспорт, свідоцтво про народження тощо);
  • надати оригінал довідки з місця навчання або заявки від міського (районного, обласного) управління освіти із зазначенням класу навчання та навчального закладу з печаткою.

Від’їзд10 березня після 16:00. Керівників груп просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях.

ІV (фінальний) етап ІОІТ-2017 у обох номінаціях проводитиметься в два тури: 7 і 8 березня. 9 березня автори завдань та члени журі проведуть розбір завдань обох турів, а 10 березня відбудеться закриття заходу та нагородження переможців.

Учасникам фіналу у номінації "Інформаційні системи та бази даних" надаватимуться комп'ютери зі встановленим Microsoft Office 2016 (україномовна локалізація), а також окремий документ з перекладом функцій Excel англійською мовою. Учасникам фіналу у номінації "Веб-технології" надаватимуться комп'ютери зі встановленими Sublime Text, Brackets, Atom, Notepad++ та Chrome.

Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає, з розрахунку: проживання від 170 грн/доба для учнів та від 200 грн/доба для супроводжуючих осіб; трьохразове харчування від 80 грн/доба. Для учасників, що беруть участь лише в IV (фінальному) етапі ІОІТ-2017 організаційний внесок складає 100 грн. з учасника.

Переможці ІОІТ-2017 отримають цінні призи від спонсорів змагання та організаційного комітету!

Перелік учасників, запрошених на фінальний етап, подано нижче.

Перелік учасників IV етапу ІОІТ-2017 за номінаціями

Зверніть увагу! Учасники, помічені як резерв, матимуть можливість взяти участь в змаганні у разі звільнення місць внаслідок відмови інших учасників від участі. Оргкомітет повідомлятиме про це поступово зі звільненням місць, тому уважно слідкуйте за електронною поштою! Оргкомітет радить цим учасникам також здійснювати процес реєстрації, якщо вони бажають взяти участь у фінальному етапі. Остаточне рішення щодо їх участі буде прийнято до 26 лютого.

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Веб-технології»
Калюх Євгеній Вікторович учень 11 класу Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів "Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки" Волинської обласної ради
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Інформаційні системи та бази даних»
Семко Софія Іванівна учениця 9 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 65 Криворізької міської ради Дніпропетровської області
Скрипнюк Діана Володимирівна учениця 8 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №65 (виступає за 9 клас) (резерв*)
Номінація «Веб-технології»
Кісельов Богдан Генадійович учень 10 класу Криворізького навчально-виховного комплексу №129 "Гімназія-ліцей академічного спрямування"
ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Інформаційні системи та бази даних»
Дудко Катерина Сергіївна учениця 11 класу Енергодарського багатопрофільного ліцею Енергодарської міської ради Запорізької області
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Веб-технології»
Білянський Андрій Романович учень 10 класу Гімназії №2 міста Івано-Франківська
МІСТО КИЇВ
Номінація «Інформаційні системи та бази даних»
Бабанський Олександр Олексійович учень 11 класу Київської інженерної гімназії
Гелла Всеволод Вячеславович учень 11 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району міста Києва
Карпій В'ячеслав Олександрович учень 11 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району міста Києва
Нікітіна Юлія Олексіївна учениця 10 класу Гімназії №178 ім. Вишкварки Солом'янського району міста Києва
Номінація «Веб-технології»
Заворотинський Максиміліан Віталійович учень 10 класу Технічного ліцею міста Києва
Зайцев Кирило Юрійович учень 11 класу Авіакосмічного ліцею імені І. Сікорського НАУ
Шиманович Владислав Віталійович учень 11 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району міста Києва (за квотою «ІОІТ-2016»)
Шрамко Георгій Юрійович учень 10 класу Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району міста Києва (за квотою «ІОІТ-2016»)
КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Веб-технології»
Щербаков Андрій Вікторовіч учень 9 класу Бучанської Української гімназії
КІРОВОГРАДСЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Інформаційні системи та бази даних»
Гормілова Катерина Василівна учениця 9 класу НВО "Олександрійської гімназії імені Т. Г. Шевченка - ЗНЗ І-ІІ ступенів - школа мистецтв" (резерв*)
Руденко Анна-Марія Сергіївна учениця 10 класу навчально-виховного комплексу "Олександрійський колегіум - спеціалізована школа" (резерв*)
Номінація «Веб-технології»
Міхальов Владислав Валерійович учень 9 класу Комунального закладу "Навчально-виховного об'єднання- "Спеціалізованого загальноосвітнього навчального закладу І ступеню "Гармонія" - Гімназії імені Тараса Шевченка - Центра позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області
ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Інформаційні системи та бази даних»
Гембаровський Олег Богданович учень 9 класу Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Яворівської районної ради Львівської області
Казахана Коюкі Идатеєвна учениця 11 класу Фізико-математичного ліцею Львівського національного університету ім. Івана Франка
Когут Давид Богданович учень 11 класу Яворівської загальноосвітньої школи I-III ст. №2 Яворівської районної ради Львівської області
Лесяк Христина Василівна учениця 8 класу Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Яворівської районної ради Львівської області (виступає за 9 клас)
Маслюх Михайло Любомирович учень 10 класу Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №81 ім. П. Сагайдачного з поглибленим вивченням англійської мови (резерв*)
Проценко Софія Андріївна учениця 9 класу Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Яворівської районної ради Львівської області
Телюк Артем Михайлович учень 11 класу Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи №2 з поглибленим вивченням англійської мови
Хомік Марія Анатоліївна учениця 8 класу Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Яворівської районної ради Львівської області (виступає за 9 клас)
Номінація «Веб-технології»
Кулявець Тарас Андрійович учень 11 класу Сокальського НВК "ЗШ I ст. - гімназії" імені Олега Романіва
Якимишин Олег Олегович учень 10 класу Середньої загальноосвітньої школи №100 м. Львова (за квотою «ІОІТ-2016»)
МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Інформаційні системи та бази даних»
Банков Богдан Анатолійович учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В.Д.Чайки
Попова Владислава Русланівна учениця 11 класу Миколаївської гімназії №41 Миколаївської міської ради Миколаївської області
ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Веб-технології»
Дмитрієв Дмитро Андрійович учень 10 класу Одеської Спеціалізованої Школи № 117 I-III ступенів Одеської міської ради Одеської області
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Інформаційні системи та бази даних»
Базавлук Валентин Володимирович учень 11 класу Полтавської обласної гімназії-інтернат для обдарованих дітей імені А. С. Макаренка (резерв*)
Кмитюк Катерина Володимирівна учениця 10 класу Комунального закладу "Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені І. П. Котляревського" міста Полтави
Коваленко Денис Володимирович учень 11 класу Комунального закладу "Полтавський міський багатопрофільний ліцей №1 імені Івана Петровича Котляревського" (резерв*)
Неділько Оксана Віталіївна учениця 9 класу Хорольської гімназії Хорольської районної ради Полтавської області (за квотою «ІОІТ-2016»)
Олійник Максим Анатолійович учень 10 класу Полтавської обласної гімназії-інтернату для обдарованих дітей імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради
Троценко Даниил Анатольевич учень 11 класу Ліцею "Політ" при Кременчуцькому педколеджі імені А. С. Макаренка
Шевцов Роберт Рафаелович учень 10 класу Семенівського навчально-виховного комплексу №2 (резерв*)
Номінація «Веб-технології»
Харахайчук Іван Анатолійович учень 10 класу Полтавської обласної спеціалізованої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А. С. Макаренка
УКРАЇНСЬКИЙ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНИЙ ЛІЦЕЙ
Номінація «Інформаційні системи та бази даних»
Логачов Михайло Максимович учень 11 класу Українського фізико-математичного ліцею імені Тараса Шевченка Київського національного університету імені Тараса Шевченка
ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Інформаційні системи та бази даних»
Білоусова Наталія Олексіївна учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради
Богданов Максим Анатолійович учень 9 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Бондар Христина Вікторівна учениця 10 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Василевський Нікіта Олександрович учень 10 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Глечковський Богдан Валентинович учень 10 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Данілін Дмитро Денисович учень 10 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Зеленін Владислав Юрійович учень 11 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Ковальов Олександр Олексійович учень 9 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Койдан Анастасія Андріївна учениця 10 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Кореневський Ілля Сергійович учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради
Кузьмич Анастасія Володимирівна учениця 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради
Матюх Євгеній Костантинович учень 10 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Мельник Денис Миколайович учень 9 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради (виступає за 10 клас)
Петроченко Діана Сергіївна учениця 11 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Сафонов Кирилл Александрович учень 10 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Хміль Богдан Євгенович учень 9 класу Херсонського фізико-технічного ліцею при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті Херсонської міської ради (виступає за 10 клас)
Номінація «Веб-технології»
Зеленін Владислав Юрійович учень 11 класу Херсонського ліцею Херсонської обласної ради
Яковина Андрій Анатолійович учень 11 класу Голопристанської Загальноосвітньої Школи №1
ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Веб-технології»
Романенко Сергій Миколайович учень 9 класу Уманського Навчально Виховничого Комплексу №17
ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ
Номінація «Інформаційні системи та бази даних»
Куник Неля Вікторівна учениця 10 класу Чернігівського колегіуму № 11
Слєдовський Андрій Олександрович учень 9 класу Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 (резерв*)
Філоненко Ігор Русланович учень 9 класу Городнянської районної гімназії (виступає за 10 клас)